Modüler Depolar

Modüler depolar soğuk depo yatırımlarında montaj maliyeti olmadığından toplam maliyete bakıldığında ekonomiktir. Modüler depolar sevk edildiği palet içerisinde bir montaj talimatı ile gönderilir. Bu montaj talimatına uyarak satın alan kişi veya teknik ekibi tarafından kolayca kurulum yapılabilmektedir. Soğutucu cihazı paket tip olarak dizayn edilen modüler soğuk depolar genellikle 220 V ile çalışır ve fişe takılmasıyla görevine başlar.

Modüler depolar askeri kamplar ve tesisler içinde çok büyük kolaylık yaratmaktadır. Sürekli yer değiştirme durumlarında sökülüp takılma özelliği sayesinde kolayca taşınabilmektedir. Paneller kilitleme prensibi ile çalıştığından alyan anahtarı dışında herhangi bir vidalama veya alet kullanımı istemez.

Soğuk ve donuk oda modüler depolar içerisinde enerji tasarruflu soğuğa dayanıklı özel led aydınlatma armatürleri bulunmaktadır. Soğuk ve donuk modüler odaların kapıları yine aynı panel birleşim detaylarına sahip olarak üretilmekle birlikte yine panelde olduğu gibi iki yüzü polyester boyalı galvaniz sac, pvc film kaplı galvaniz sac veya 304,316 paslanmaz sac seçenekleri ile üretilebilmektedir. Donuk modüler odaların kapılarında karlanma ve buzlanmaya karşı kullanılabilen değiştirilebilir rezzistans bulunmaktadır. Rezistanslar oda çalışmaya başladığı andan itibaren devreye girer. Soğuk ve donuk modüler odalarda soğutma kontrolü tek bir panelden yapılmakla birlikte led aydınlatmayı açıp kapatma düğmesi de üzerindedir.

Soğuk ve donuk modüler oda alternatifleri ve fiyatlandırması ve bilgi almak için lütfen satış proje bölümümüzle temasa geçiniz.

Modüler Depo önceden hazır hale getirilmiş birbiriyle kolayca kilitlenebilen panellerden oluşan izolasyonlu bir kabindir. Genellikle küçük hacimli cafe, restaurant market vb alanlarda ve taşınabilir çelik konstrüksiyon içinde konteyner tip modüler depolama amaçlı kullanılmaktadır.
Modüler soğuk hava depoları soğuk ve donuk depolar diye kendi içinde ayrılmaktadır. Saklanılacak ürüne göre izolasyon kalınlıkları ve soğutma sistemleri yönünden farklılıklar göstermektedir. Genellikle zeminde de modüler panel uygulaması yapılmaktadır.

Modüler soğuk depoların zeminlerinin kaymaz desenli 304 kalite paslanmaz veya yine kaymaz desenli özel kaplama yapılmış playwood seçenekleri bulunmaktadır. Zemin panelleri de aynı duvar ve tavan panelleri gibi birbirine kilitlenebilir özelliğe sahiptir. Modüler soğuk depoların iç köşe ve zeminleri için yuvarlatılmış hijyenik profiller opsiyonel olarak uygulanabilmektedir. Mikrop barındırmayan özelliği sayesinde köşe derzlerinde bakterileşme yaşanmaz.

Soğuk ve donuk oda olarak imal edilen modüler soğuk depolar soğuk odalar için 80 mm , donuk odalar için 120 mm kalınlığında iki yüzü polyester boyalı galvaniz sac, pvc film kaplı galvaniz sac veya 304,316 paslanmaz sac seçenekleri ile üretilebilmektedir. Soğuk depolar birbirine eklenebilir farklı ölçülerde üretilebilir. Lütfen ölçü, metraj ve fiyatlar için satış proje bölümümüzle temasa geçiniz.

Modüler Depo Çeşitleri

Referans Projeler

SORUNUZ MU VAR? HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN!