Donuk Modüler Depolar

modüler depolar

Modüler donuk depolar askeri kamplar ve tesisler içinde çok büyük kolaylık yaratmaktadır. Sürekli yer değiştirme durumlarında sökülüp takılma özelliği sayesinde kolayca taşınabilmektedir. Paneller kilitleme prensibi ile çalıştığından alyan anahtarı dışında herhangi bir vidalama veya alet kullanımı istemez.

Modüler donuk depoların zeminlerinin kaymaz desenli 304 kalite paslanmaz veya yine kaymaz desenli özel kaplama yapılmış playwood seçenekleri bulunmaktadır. Zemin panelleri de aynı duvar ve tavan panelleri gibi birbirine kilitlenebilir özelliğe sahiptir. Modüler donuk depoların iç köşe ve zeminleri için yuvarlatılmış hijyenik profiller opsiyonel olarak uygulanabilmektedir. Mikrop barındırmayan özelliği sayesinde köşe derzlerinde bakterileşme yaşanmaz.

modüler depolar

Soğuk ve donuk modüler oda alternatifleri ve fiyatlandırması ve bilgi almak için lütfen satış proje bölümümüzle temasa geçiniz.

Donuk modüler depolar önceden hazır hale getirilmiş birbiriyle kolayca kilitlenebilen panellerden oluşan izolasyonlu bir kabindir. İzolasyon malzemesi olarak 120 mm kalınlıkta soğuk depo panelleri, menteşeli tip bir çarpma soğuk depo kapısı, iç ve dış üniteden oluşan bir soğutma grubu ve bu soğutucu üniteyi kontrol etmeye yarayan bir dijital termostatlı kumanda panosundan oluşur. Genellikle küçük hacimli kafe, restoran , market vb alanlarda ve taşınabilir modüler depolama amaçlı kullanılmaktadır.

Modüler depolar donuk depo yatırımlarında montaj maliyeti olmadığından toplam maliyete bakıldığında ekonomiktir. Modüler depolar sevk edildiği palet içerisinde bir montaj talimatı ile gönderilir. Bu montaj talimatına uyarak satın alan kişi veya teknik ekibi tarafından kolayca kurulum yapılabilmektedir. Soğutucu cihazı paket tip olarak dizayn edilen modüler soğuk depolar genellikle 220 V ile çalışır ve fişe takılmasıyla görevine başlar.

modüler depolar

Donuk tipe göre imal edilen modüler donuk depolar  120 mm kalınlığında iki yüzü polyester boyalı galvaniz sac, pvc film kaplı galvaniz sac veya 304,316 paslanmaz sac seçenekleri ile üretilebilmektedir. Donuk depolar birbirine eklenebilir farklı ölçülerde üretilebilir. Lütfen ölçü, metraj ve fiyatlar için satış proje bölümümüzle temasa geçiniz.

Donukuk modüler depolar içerisinde enerji tasarruflu soğuğa dayanıklı özel led aydınlatma armatürleri bulunmaktadır. Soğuk ve donuk modüler odaların kapıları yine aynı panel birleşim detaylarına sahip olarak üretilmekle birlikte yine panelde olduğu gibi iki yüzü polyester boyalı galvaniz sac, pvc film kaplı galvaniz sac veya 304,316 paslanmaz sac seçenekleri ile üretilebilmektedir. Soğuk modüler odaların kapılarında istenildiğinde karlanma ve buzlanmaya karşı kullanılabilen değiştirilebilir rezistans bulunmaktadır. Rezistanslar oda çalışmaya başladığı andan itibaren devreye girer. Donuk  modüler odalarda soğutma kontrolü tek bir panelden yapılmakla birlikte led aydınlatmayı açıp kapatma düğmesi de üzerindedir.

Referans Projeler

Diğer Modüler Depo Ürünlerimiz

SORUNUZ MU VAR? HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN!